FC Ajka – Komárom 2-1 (1-1) felvételről

Az első játékrészben nagy mezőnyfölényben játszott csapatunk, sorra alakította ki a helyzeteket, melyből egyet Skriba tudott értékesíteni a találkozó 16. percében. A vendégek támadásai nem voltak veszélyesek, nem volt benn a levegőben az egyenlítés, hiszen a vezetés után is mi irányítottuk a találkozót. A mérkőzés 24. percében egy szabadrúgását követő fejesből aztán mégis sikerült egalizálniuk a vendégeknek Pekler révén. A folytatásban is támadásban maradt csapatunk, de a félidő végéig újabb gólt nem sikerült szereznünk, így a szünetben 1-1 volt az állás.

A második játékrészben még nagyobb fölénybe kerültünk, sorra alakítottuk ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket, azonban újabb gólt nem sikerült szereznünk. Már mindenki elkönyvelte a döntetlent, amikor Kovács fejelt közvetlen közelről a kapuba. 2-1. Ismételten sikerült “agyonnyernünk” egy mérkőzést, a legfontosabb viszont a 3 pont!